FAQ - Často kladené otázky

Článek

FAQ - Často kladené otázky

Poslední aktualizace: 4/9/2024

Jak mohu přidat svou zkušenost a napsat recenzi?

Recenzi na tepelné čerpadlo a realizační firmu může přidat kdokoli. Stačí vpravo nahoře kliknout na tlačítko “Přidat recenzi” a vybrat možnost kategorii.

Proč není moje recenze hned zobrazena mezi ostatními recenzemi?

Každá recenze prochází základní kontrolou. Předcházíme tím spamu, falešným recenzím a vulgaritám.

Co mohu udělat pro to, aby se změnil u mé recenze statut na “Ověřená recenze”?

Po zadání recenze vás budeme kontaktovat s prosbou o potvrzení realizace a o doplňující informace. Ověření také probíhá u realizační firmy či dodavatele. Po zaslání označíme recenzi jako ověřenou.

Moje recenze se nezobrazila ani po delším čase. Čím to je?

Je možné, že jste zadal(a) špatný kontaktní email a nemohlo proběhnout základní ověření a vaše recenze byla vyhodnocena jako "nevěrohodná". Prosím v takovém případě napište na [email protected].

Omylem jsem zadal špatné údaje. Jak mohu své hodnocení opravit?

Chcete-li cokoli upravit na kartě své recenze (text, klady, zápory, počet hvězdiček aj.), napište na [email protected]

Jak portál Refsite ověřuje recenze?

Po zadání recenze provedeme několikafázové ověření u realizační firmy, u zákazníka samotného a případně u dodavatele. Více viz video.

Proč jsou v seznamu jen některé realizační firmy?

Pokud nebyla firma nikým doposud hodnocena, nezobrazí se ani její profil. V okamžiku prvního hodnocení se zobrazí jak firemní profil, tak první hodnocená reference/recenze pod touto firmou.

Proč jsou v seznamu jen některé značky/výrobci?

Pokud nebyla firma (výrobek) nikým doposud hodnocena, nezobrazí se ani její profil. V okamžiku prvního hodnocení značky tepelného čerpadla se zobrazí jak firemní profil, tak první hodnocená reference/recenze pod tímto dodavatelem.

Je možné se jako firma vyjádřit k negativnímu hodnocení?

ANO. Je možné napsat jednorázové vyjádření protistrany. Jak výrobce, realizační firmy, někdy uvádíme tzv. poznámku Refsite. Reakci prozatím vkládají administrátoři portálu. Napište prosím na [email protected] vaše vyjádření k ID recenzi (ID vykopírujete kliknutím na ID číslo u každé recenze.

Co znamená ikona EDU, EXPERT, PROFI u některých firem?

V zájmu těchto firem je předat zákazníkům více než jen kontaktní informace. V kartě "Edukativní obsah" najdete odkazy na zajímavé webináře, semináře, odborné články, technické podklady, YouTube výuková videa, odkazy na podcasty, sociální sítě aj. Více informací pro firmy najdete zde.

Jak si můžeme rozšířit profil a získat odznak EDU, EXPERT, PROFI?

Než vytvoříme registraci a přihlašování firem pro úpravu profilu, napište nám prosím na [email protected].

Jak mohu jako zástupce firmy změnit popisek v profilu firmy, telefon aj.?

Než vytvoříme registraci a přihlašování firem pro úpravu profilu, napište nám na [email protected], rádi informace doplníme.

Jak mohu jako dodavatel změnit technické údaje u tepelného čerpadla?

V databázi máme přes 3500 typů tepelných čerpadel. Než vytvoříme registraci a přihlašování firem pro úpravu technických parametrů technologií, napište nám na [email protected]. Rádi úpravy provedeme.

Co znamená text “Kontaktovat uživatele” u recenze?

Někteří recenzenti souhlasili s možností sdělit více informací zájemcům.

Hlídání pravidelných servisů - jak tato funkcionalita funguje?

Většinu produktů je třeba pravidelně servisovat, jinak přijdete o prodlouženou záruku. Pokud chcete hlídat pravidelné servisy či záruky, zadejte u recenze datum instalace a portál vám automaticky včas připomene blížící se datum servisu.

Je možné si někde prohlédnout souhrnné statistiky?

Funkcionalitu pro zobrazování statistik momentálně připravujeme. Pokud by vás zajímaly dříve, napište na [email protected].

Jaké další kategorie budou na Refsite a kdy?

Refsite bychom chtěli časem na celé stavebnictví. Portál jsme spustili 2. 2. 2022 a k dnešními dni jsou spuštěné kategorie tepelná čerpadla, fotovoltaika a větrání s rekuperací tepla. Na těchto kategoriích chceme odladit celý proces ověřování, vkládání recenzí atd. Postupně pak přidáme další kategorie dle zájmu uživatelů

Mám nápad na zlepšení portálu - kam mohu napsat zpětnou vazbu?

Pokud máte nápad na vylepšení portálu, nebo nám jen chcete sdělit zpětnou vazbu, napište nám prosím na [email protected].

Kdo stojí za Refsite.info?

Jsme tým autorizovaných projektantů, energetických auditorů a konzultantů v rámci Energetických konzultačních a informačních středisek (EKIS). Přes 10 let se zabýváme nejrůznějšími dotazy klientů, kteří staví či rekonstruují nemovitost, chtějí poradit s energetickou náročností a úsporami energie nebo chtějí doporučit vhodnou a spolehlivou firmu z okolí. Více v kartě O nás. Více informací naleznete také v této brožuře.

Specialisté z okolí
Načíst další